Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
15" x 15" Locker Shelf. Orange
| SKU | JL-1515-SH-207 |
|---|---|
| Manufacturer | Jorgenson Lockers |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 1-wide |
| Color | Orange |
| Width | 15" |
| Height | 15" |
| Overall Width | 15" |
New

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

