Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
Used metal school lockers manufactured by Penco, available for immediate purchase. Nice neutral light green color.
Pad-lock ready but built in key or combination locks are also available. Each has 2 shelves, one at the top and the bottom plus coat hooks under the top shelf.
In good condition even though they are used; ready to be shipped nationwide.
| SKU | 61121572LPG |
|---|---|
| Manufacturer | Penco Products, Inc. |
| Ventilation | Solid Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 1-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Green |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

