Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
Used school lockers for sale at great prices; ready to ship immediately! They are in great, fully functioning condition, with only some very minor scratches. Each is padlock-ready and includes multiple hooks for hanging bags, clothing, jackets and equipment, as well as two upper storage shelves to stow away books, hats, electronics and more! Add a little spice to your room by purchasing these two-toned lockers, with black frames and maroon doors. Perfect for schools, gyms or at home in your mud room or garage!
| SKU | 61121572MIU |
|---|---|
| Manufacturer | Interior Steel Products Co. |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Black, Maroon |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

