Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
These locker are in great overall condition. These ship fully assembled in just a few days and arrive ready to use. They include a padlock hasp and number plates on each door.
| SKU | 62121572PE-TN-2WR |
|---|---|
| Manufacturer | Penco Products, Inc. |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 2-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Beige |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

