Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
Brand new refurbished lockers that at 12" wide x 15" deep x 72" high. They received some damage during shipping so they are deeply discounted and being sold at the same low price as used. The doors are 100% operational and in good working order.
These will work well in shops or garages where appearance is less important.
| SKU | 61121572BPX |
|---|---|
| Manufacturer | Penco Products, Inc. |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Blue |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

