Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
Old lockers for sale that have been fully reconditioned and are deeply discounted! Each is padlock-ready and includes an interior shelf and clothing hooks for ample storage capabilities. They do have general wear-and-tear and some surface rust (as shown in pictures 3 and 4), but are functionally sound and open and close superbly at a very affordable price. These would make a great repurposing project to add unique, secure storage to your home mud room, game room or garage!
| SKU | 61121572LWI |
|---|---|
| Manufacturer | Worley |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Usable Lock Types | Padlock |
| Color | Orange |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

