Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
9" wide lockers provide a space savings opportunity while still providing ample storage space. The are fully operational and can be locked several different ways including pad-locks or built-in key or combination locks that we also have available.
| SKU | 61091872TWT |
|---|---|
| Manufacturer | Worley |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 4-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Beige |
| Legs | None |
| Width | 9" |
| Depth | 18" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

