Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
Used metal personal storage lockers available that are 12" wide x 15" deep x 72" high and include an upper storage shelf and clothing hooks, offering plenty of places to stow away personal belongings. These are in good condition and 100% functional, although they do have minimal surface rust (the extent of which can be seen in picture 4) but nothing that is detrimental to their function. These would make a perfect storage solution for your family game room, mud room or garage!
| SKU | 61121572TWS |
|---|---|
| Manufacturer | Worley |
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Tan |
| Legs | None |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 72" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|


