Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
1-Tier Locker, 1-wide, with a Recessed Handle, 18" x 18" x 72"
| SKU | JL-1-181872-R-X-1W |
|---|---|
| Ventilation | Louvered Doors |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 1-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Gray |
| Legs | 6" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Height | 78" |
| Overall Height | 72" |
| Overall Width | 18" |
New

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

