Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
12" x 18" x 36"/72" 2-Tier Locker. Recessed. 3-wide.
| SKU | JL-2-121872-R-X-3W |
|---|---|
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 3-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Beige, Gray |
| Legs | 6" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Height | 36" |
| Overall Height | 78" |
| Overall Width | 36" |
New

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

