Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
16-Person Box Locker
| SKU | JL-16-691872 |
|---|---|
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 6-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Beige, Black, Gray |
| Legs | 6" |
| Width | 69" |
| Depth | 18" |
| Height | 15" |
| Overall Height | 78" |
| Overall Width | 69" |
New

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

