Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
18" x 15" x 54" Junior Stadium Locker. Footlocker and Shelf. No Security Box.
| SKU | JL-STA-181554-X |
|---|---|
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 1-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Black, Blue, Pink |
| Legs | None |
| Width | 18" |
| Depth | 15" |
| Height | 54" |
| Overall Height | 54" |
| Overall Width | 18" |
New

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

