Call us now to get up to 30% off this order or by clicking Request a Free Quote below.
Details
These 3-tier lockers have unique doors which allows you to see into the lockers. This is helpful to see if the lockers are in use and also to be able to monitor what items are being stored in them. These are brand new lockers that received a little cosmetic damage during shipping resulting in a price reduction so they are an exceptional value. These are perfect for employee break rooms or changing rooms.
| SKU | 63121272THC |
|---|---|
| Manufacturer | HALLOWELL, Div. of List Industries, Inc. |
| Material | Metal |
| Assembly Type | Riveted |
| Sold in groups of | 3-wide |
| Usable Lock Types | Built in lock, Padlock |
| Color | Beige |
| Legs | 6" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Height | 72" |
| Overall Height | 78" |
| ID | 3 |
Used

Fair |
Average |
New |
|---|

NOTE: All of our Used Lockers are guaranteed to be fully functional upon arrival.:

